Pozor
Pozor

celý článek...

Článek má 0 komentářů | Přidat komentář
http://www.shooting-varga.cz/clanky/pozor

Thune

 

Nejvyšší čas pro Thune Club

Super konfekční kabát světového a úspěšného výrobce Kurt Thune z Finska, který je srovnatelný díky super střihu a široké škále velikostí a vyrovná se kabátům na míru. Když sedne konfekce mě, tak sedne i vám.. Pro jednu konfekční velikost jsou k dodání 3 různé modifikace- pro střední, krátkou nebo dlouhou postavu. Neřešíme rukávy a jejich délku, protože velikostní varinaty na to pamatují. Takže vybereme skoro pro každého!

 

Všechny dámské, pánské dětské velikosti i "mezivelikosti" Pošlete nám jednoduše míry kolem prsou, pasu, boků a celkovou výšku postavy. Měřte prosím přes spodní střelecké oblečení a pošlete nám je obratem! Obratem vám určíme vhodnou velikost a sdělíme stav skladových zásob.

 

Jeden z nejlepších konfekčních kabátu na světě s perfektním střihem vhodný po všechny věkové kategorie. Moderní materiál, super střih s použitím TOP GRIP můžeme jen doporučit. Prokázaný nárust výkonnosti= lepší výsledky, bezproblémové technické kontroly a rychlé dodávky (většina velikostí máme průběžně skladem). Možné i juniorské velikosti od 164. Není třeba vydávat peníze na měřenky zvláště když jsou mladší střelci ještě ve vývoji, protože se může stát, že změříte a než se vám to ušije uběhne pak nějaký měsíc a váš svěřenec vyroste o 10cm! Pak je tedy tato investice zbytečná a lepší je řešit nákupem padnoucí relativně levné ale profi konfekce..

 

Produkce probíhá díky řízenemu programu pro tuto výrobu speciélně navržená technologie zpracování měřenek pro oblečení na míru a i pro standartní velikosti pod názvem HUGO a byl instalován v roce 1999 ve firmě Kurt Thune a každých 6 měsíců se program inovuje. HUGO pracuje s přesností na 1 mm!!

 

Tento program byl vyvinut a aplikován firmou jen OY TEEMA LINE LTD a stal se světovou jedničkou v produkci kabátů. Má v paměti 200 základních střihů pro každý model a ještě navíc 40 různých modelů uprav.

 

Vycházíme z našich dlouholetých zkušeností a víme co tvrdíme. Pokud tedy máte míry na 54 dle EU tabulek, tak to bude u THUNE velikost 56. U kalhot je většinou o jedno číslo menší než konfekční kabát. Tak tedy vzhůru do toho a když nebude -vyměníme za menší nebo větší.

Thune totiž obléká ŠAMPIONY!

Komentáře ke článku

http://www.shooting-varga.cz/clanky/thune
Vyrobilo AG25 s.r.o., 2013
Miroslav Varga – vše o sportovní střelbě
Jazyk stránek
www.euroshooting.eu